Chomikowie.pl - Wyszukiwarka plików na Chomikuj
STARTPOMOCREGULAMINKONTAKT

Regulamin Chomikowie.pl

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze strony internetowej Chomikowie.pl.


2. Warunkiem korzystania ze strony Chomikowie.pl jest zaakceptowanie regulaminu.


3. Korzystanie ze strony Chomikowie.pl jest bezpłatne oraz nie wymaga rejestracji.


4. Strona Chomikowie.pl nie gromadzi informacji o użytkownikach ani nie używa plików cookie.


5. Chomikowie.pl to wyszukiwarka internetowa która indeksuje zawartość popularnych serwisów internetowych. Wyszukiwarka Chomikowie.pl wyświetla zaindeksowaną treść oraz odnośniki do zewnętrznych stron powiązanych z wyszukiwaną frazą przez użytkownika.


6. Administrator strony Chomikowie.pl nie ma wpływu na treści prezentowane przez zewnętrzne strony internetowe oraz na frazy wpisywane przez użytkowników.


7. Chomikowie.pl nie jest hostingiem plików. Na stronie nie są przechowywane żadne pliki których nazwy pojawiają się na niej. Pobieranie plików ze strony Chomikowie.pl jest niemożliwe. Administrator strony nie publikuje żadnych plików w Internecie.


8. Jeśli posiadasz prawa autorskie do nazw plików wyświetlanych na stronie Chomikowie.pl i nie życzysz sobie aby ich nazwy się wyświetlały, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.


9. Na stronie Chomikowie.pl wyświetlane są reklamy. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treści dostępne na reklamowanych zewnętrznych stronach internetowych. Podmiotem odpowiedzialnym za zawartość reklamowanych stron internetowych jest reklamodawca.


10. Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili. Zmiany obowiązują od momentu publikacji.


Opublikowane: 02.12.2014